Mitsubishi Duvar Tipi Klimalar

Duvar Tipi Klimalar – İç Mekanlarda Rahatlık

İş yerlerinde ve evlerde doğal bir hava yaratan, enzim filtreleri ile kötü kokuları ve bakterileri yok eden, kolay kullanımı ile sizlere dost, maksimum tasarruf sağlayan duvar tipi klimalar...

Mitsubishi Duvar Tipi Klimalar

Mitsubishi duvar tipi klima, genellikle evlerde kullanılan, bir adet iç ve dış üniteden oluşan, montajı duvara yapılan klima modelidir. Duvar tipi split klima olarak da bilinen ve sessiz çalışması nedeniyle ofislerde de tercih edilen duvar tipi klimalar, 9.000 Btu/h ile 28.000 Btu/h kapasiteler arasındadır. Mitsubishi duvar tipi klimalar evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, okullarda, sinemalarda, otellerde ve kaliteli iklimlendirme istenen mekanlarda kullanılabilir. Mitsubishi duvar tipi klima modelleri her sene yenilenerek sektöre sunulmaktadır.

A sınıfı teknolojisiyle az enerji tüketerek yüksek verim sağlayan Mitsubishi inverter duvar tipi klima modelleri, alerjen filtreleriyle de mekanınızın havasını hijyenik hale getirmektedir. Sağlığa dost Mitsubishi duvar tipi klimalar sayesinde yaşam alanlarınızda yaz ve kış dilediğiniz her mevsim sorunsuzca çalıştıracağınız ve istediğiniz iklimlendirmeyi sağlayacağınız cihazlara sahip olacaksınız.

Mitsubishi Duvar Tipi Klima Fiyatları

Mitsubishi duvar tipi split klima, sessiz çalışma özellikleri, ayarlanan sıcaklığa kolayca ulaşması, hijyen sağlayan anti bakteriyel filtreleri, dayanıklılıkları ile sizleri büyüleyecek. Mitsubishi duvar tipi klima fiyatları ise mekanlarınızda keşif yapılmasından sonra belirlenecek. İhtiyacınız olan klima kapasitesine, klimayı kullanacağınız mekanın büyüklüğüne, mekanda bulunan kişi sayısına göre duvar tipi klima ücretleri uzmanlar tarafından belirtilecektir.

Klimanın A sınıfı olup olmamasına göre de belirlenen duvar tipi klima fiyatları hakkında bilgi almak ve modellerin özelliklerini öğrenmek için satış ve çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Mitsubishi klima avantajını yaşamak için bütçenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz.