Mitsubishi Kanallı Klimalar

Kanallı Klimalar – Dört Dörtlük Hava Akımı

İleri teknolojisi ile güçlü hava akımı sağlayan, her yöne yeterli ısıyı ve soğukluğu yayan, sessiz çalışma sistemi ile çalışma alanlarında huzur sunan, havadaki mikroba ve bakterilere karşı dirençli kanallı klima modelleri…

Mitsubishi Kanallı Klimalar

Kanallı klima, kanal ve menfezler yardımı ile hava dağılımı sağlayan klima modelleridir. Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi kategorisinde yer alan Mitsubishi kanallı klimalar için montajda iç üniteler tavan arası boşluğuna gizlenerek büyük avantaj sağlamaktadır. Mekanlarda görüntü kirliliği yaratmaması nedeniyle tercih edilen inverter kanallı klima modelleri, homojen hava dağılımı istenen mekanlarda tercih edilmektedir.

Mitsubishi kanallı klimalar geniş evlerde, alışveriş merkezlerinde, eğitim kurumlarında, sinema ve toplantı salonlarında, turizm merkezlerinde ve kamu alanlarında kullanılabilir. Mitsubishi kanallı klima modelleri; tavan arası, asma tavan, mutfak ve gardırop gibi bölmelere monte edilmektedir.

Inverter kanallı klima modelleri, gizlenebilen iç ünitelerinin dışında sessiz çalışma özellikleri, yüksek basınç uyumluluklarıyla da avantaj sağlamaktadır. Mitsubishi kanallı klimalar ile kaliteli inverter kanallı klima kullanımına kavuşabilir, yaz – kış mekanlarınızı istediğiniz gibi iklimlendirebilirsiniz.

Kusursuz hava akımı, sessiz çalışma özelliği, yüksek basınç uyumluluğu, ince ve kompakt tasarımıyla mekanlarınıza dost na kavuşursunuz. A sınıfı teknolojisiyle az enerji harcayarak maksimum verim sunan Mitsubishi kanallı klimalar, yaz – kış istediğiniz iklimi evinizde yaratmanızı sağlıyor.

Mitsubishi Kanallı Klima Fiyatları

Mitsubishi kanallı klima fiyatları, satın almak istediğiniz klima markasına ve modeline, keşif sonrası ortaya çıkan klima kapasitesine, klimayı kullanacağınız mekanın büyüklüğüne, mekanda bulunan kişi sayısına göre değişecektir. Kanallı klima ücretleri kapasite hesabı sonrası belirlenen modelle birlikte en uygun şekilde sizlere sunulacaktır.

Kanallı klima fiyatları hakkında bilgi almak, en yeni modelleri öğrenmek, mekanlarınıza özel projeler uygulatmak için satış ve çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz. A sınıfı kanallı klima modelleriyle bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Mekanınıza uygun kanallı klima modelleri için bize ulaşın…