Mitsubishi Kaset Tipi Klimalar

Kaset Tipi Klimalar – Tek Merkezden Kontrol

Aynı anda farklı yönlere hava üfleme özelliğine sahip, kolay montaj avantajı ile her yere taşınabilen, yaşam alanlarında temiz havayı garanti eden, yüksek tasarruflu ve performanslı Mitsubishi kaset tipi klimalar…

Mitsubishi Kaset Tipi Klimalar

Mitsubishi kaset tipi klima modelleri, iç üniteleri tavan boşluğuna, dış üniteleri tavana monte edilen 4 yönlü ısıtma ve soğutma özelliği olan klimalardır. Geniş ve yüksek konfor şartlarının sağlanmak istendiği mekanlar için ideal olan kaset tipi klimalar, minimum enerji harcayarak maksimum verim sağlamaktadır. Mitsubishi kaset tipi klimalar, montaj rahatlıklarıyla da her mekana uyumlu olmaktadır.

Mitsubishi kaset tipi klimalar geniş evlerde, ofislerde ve üretim merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, okullarda, sinema ve spor salonlarında, turizm merkezlerinde ve kamu kuruluşlarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Eşit ısı dağıtımı yaptığı için Mitsubishi kaset tipi klima modelleri avantajlı klima kullanımı sağlamaktadır.

Inverter kaset tipi klima olmanın rahatlığıyla yüksek verim sunan, sessiz çalışan, sağlığınıza dost teknolojisiyle bakterileri ve kötü kokuları yok eden Mitsubishi kaset tipi klimalar ile mekanınızın havası her daim taze kalacak. Mitsubishi kaset tipi klimalar sayesinde ev ve iş yerlerinizi her mevsim sorunsuz bir şekilde istediğiniz ısıda tutabileceksiniz.

Mitsubishi Kaset Tipi Klima Fiyatları

Mekanlarda mimari bütünlük yaratacak, tozları ve mikropları yok eden, %20 ısı transfer verimliliği olan, istenilen ısıyı mekanın tümüne yayan, güçlü üfleme sistemine sahip Mitsubishi kaset tipi klima fiyatları, satış uzmanları ve keşif ekiplerinin mekanınızda yaptığı incelemeden sonra belirlenecektir. Kaset tipi klima ücretleri üzerinde satın almak istediğiniz markanın, modelin, mekan kapasite ihtiyaçlarının, mekanda bulunan kişi sayısının etkisi olacaktır.

Kaset tipi klima fiyatları hakkında bilgi almak ve en yeni modellerin özelliklerini öğrenmek için satış ekiplerimizi ve çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Evlerinizde ve iş yerlerinizde konfor yaratmak, hem bütçenizi hem de sağlığınızı korumak için Mitsubishi kaset tipi klimalar arasından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.