Mitsubishi Multi Klima Dış Ünite

Multi Klima Dış Ünite – Çevre Dostu ve Verimli Klimalar

Birden fazla split sistemi aynı anda yöneten, A sınıfı enerji düzeyine sahip, çevre dostu ve yenilikçi, sessiz çalışma sistemi ile konforu daim klan verimli ve tasarruflu, multi klima dış üniteler…

Mitsubishi Multi Klima Dış Ünite

Mitsubishi multi klima dış ünite, tek bir sistemle 8 adete kadar varabilen iç üniteyi aynı anda kontrol etme özelliğiyle geniş mekanlarda avantaj sağlayan iklimlendirme sistemidir. Duvar tipi, kaset tipi, kanallı, yer – tavan tipi gibi farklı iç üniteleri kontrol etmeyi sağlayan inverter multi klima dış ünite, farklı kapasiteleriyle tercih edilebilir. Mitsubishi multi klima dış ünite özellikle iş yerleri, üretim merkezleri, spor salonları, toplantı ve konser salonları ile alışveriş merkezleri için idealdir.

Klima iç ünitelerinin kontrolünü kolaylaştıran Mitsubishi multi klima dış ünite modelleri, A sınıfı olmalarının avantajıyla sanıldığından daha az enerji harcayarak yüksek verim sunuyor. Çocukların ve yaşlıların olduğu mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilen Mitsubishi multi klimalar sağlığa ve çevreye dost klimalar olması yönünden de dikkat çekiyor.

Siz de Mitsubishi multi klima dış ünite sayesinde evlerinizin ya da çalıştığınız yerlerin iklimlendirmesini avantajlı şekilde sağlayabilirsiniz. Sessiz çalışan, programlama özelliğine sahip, hijyenik mutli klimalar sayesinde dilediğiniz iklimi mekanınızda yaratabilirsiniz.

Mitsubishi Multi Klima Dış Ünite Fiyatları

Geniş mekanlarda istenen ısıyı oluşturmayı sağlayan Mitsubishi multi klima dış ünite fiyatları, keşif uygulamalarından sonra belirlenmektedir. Klimanın kullanılacağı alanın büyüklüğü, mekanda bulunan kişi sayısı, istenen kapasite ve seçilen markaya göre multi klima dış ünite ücretleri belirlenecektir.

Multi klima fiyatları hakkında bilgi almak ve en yeni modellerin özelliklerini öğrenmek için satış danışmanlarımızı ve çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Multi klimalar arasından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.