Mitsubishi Salon Tipi Klimalar

Salon Tipi Klimalar – Geniş Alanlar Kaliteli Çözümler

Güçlü hava akımı sayesinde geniş alanları sorunsuzca iklimlendirebilen, sessiz ve hızlı çalışma özelliği ile anında kullanım kolaylığına sahip, minimum enerji harcayarak en yüksek verimi sunan Mitsubishi teknolojisi salon tipi klimalar…

Mitsubishi Salon Tipi Klimalar

Mitsubishi salon tipi klima modelleri, geniş mekanlarda kullanılan klimalardır. Dikey olarak konumlandırılan salon tipi klimalar, iş yerlerinde, toplantı ve konser salonlarında, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, dershanelerde ve kamu binalarında kullanılmaktadır. Duvar tipi klimalara göre daha güçlü kapasitelere sahip olan salon tipi split klima, mekanlarda eşit hava dağılımını sağlamaktadır.

Düşük sıcaklıklarda da sorunsuz çalışan, ek ısıtıcılarıyla maksimum verim sunan, geniş mekanların iklimlendirme çözümü olan Mitsubishi salon klima modelleri, kolay taşınma ve montaj özellikleriyle de esnek kurulum imkanı sunarlar. İstenen sıcaklığa hızla ulaşan, 24 saat iyon yaymasıyla ortamdaki havayı bakterilerden arındıran, zamanlama özelliğine sahip Mitsubishi inverter salon tipi klima, faturalarınızı sarsmadan maksimum konfor sağlar.

Mitsubishi salon klimalar sayesinde siler de yaşadığınız yerin havasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Kaliteli iklimlendirmenin tadını yıl boyu çıkarabilirsiniz.

Mitsubishi Salon Tipi Klima Fiyatları

Geniş mekanlarda iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayan Mitsubishi salon tipi klima fiyatları, keşif uygulamasından sonra ortaya çıkacak olan kapasite ihtiyaçlarınıza, mekanınızın büyüklüğüne göre belirlenen modele, mekandaki kişi sayısına ve istediğiniz klimanın A sınıfı olup olmamasına göre değişmektedir. Salon tipi klima ücretleri keşif hizmetiyle birlikte karşınıza çıkacaktır.

En çok tercih edilen salon tipi klimalar ve yeni modelleri öğrenmek; mekanınıza uygun klimayı satın almak, salon tipi klima fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve keşif hizmetlerinden yararlanmak için satış ve çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Mitsubishi salon tipi klima avantajlarını hemen yaşayabilirsiniz.